Parfémy na pranie

Olejové parfémy do prania

Vymeňte bežnú aviváž za olejové parfémy na pranie! Vysoko koncentrovaná vôňa do práčky Essentia Nature s prírodnými esenciálnymi olejmi tej najvyššej kvality dodajú bielizni nádhernú a dlhotrvajúcu vôňu a prevoňajú celý váš domov. 

Olejové parfémy na pranie Essentia Nature majú certifikát DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ a sú vhodné aj pre citlivú pokožku (okrem nových vôní z línie INTENSE) . Ako z hľadiska zloženia, tak v klinických testoch splnili prísne kritéria na udelenie tohoto dôležitého certifikátu. Sú vegánske, bez toxických a karcinogénnych látok, neboli testované na zvieratách a sú certifikované v Instituto Superiore di Sanita. Parfémy na pranie sa používajú namiesto aviváže a dávkujú sa do nádržky na aviváž v práčke. Sú 100 % rozpustné vo vode, takže pri správnom použití sa esenciálne oleje úplne rozpustia a v porovnaní s bežnou avivážou naše parfémy nezanechávajú žiadny nežiadúci povlak. Sú vhodné na všetky druhy textílií a keďže nezanechávajú žiadny povlak a nemenia štruktúru tkanín, môžete ich bez obáv použiť aj na športové oblečenie. Možné je i následné sušenie bielizne v sušičke. 

Essentia Nature - popredný taliansky výrobca vôní do práčky a bytových vôní starostlivo a zodpovedne vyvíja svoje produkty tak, aby priniesli výnimočné výsledky bez ohrozenia zdravia vašej rodiny a s ohľadom na životné prostredie. Pri výrobe používa najmä zložky prírodného pôvodu a neustále tiež zlepšuje výrobné procesy v snahe o zvýšenie ekologickosti a udržateľnosti. Parfémy na pranie Essentia Nature sú balené v 100 % recyklovateľných fľašiach s certifikátom I'm GREEN - fľaše sú rastlinného pôvodu z obnoviteľných zdrojov (z cukrovej trstiny) s recyklovateľným hliníkovým viečkom. 

CERTIFIKÁTY:

27 položiek celkom

Cena

138
1138

Značky

Zobrazených položiek: 27
parfem na pranie Elisir di Ylang 250
Novinka
E-PARFUMYLANG20
Parfém na pranie FIORI BIANCHI
Novinka
E-PARFUMFIORI20
parfem na pranie Petali Blu 250
Novinka
od 1,95 €
E-PARFUMBLU20
Vzorky Parfém na pranie - Sada 10 x 20 ml E-SADA10X20ML
Parfém na pranie ARGAN
od 1,95 €
E-PARFUMARGAN20
Parfém na pranie COTTON FLOWER E-PARFUMCOTTON20
Parfém na pranie FERN
od 1,95 €
E-PARFUMFERN20
Parfém na pranie JASMIN
od 1,95 €
E-PARFUMJASMIN20
Parfém na pranie LAVENDER
od 1,95 €
E-PARFUMLAVENDER20
Parfém na pranie LOTUS FLOWER E-PARFUMLOTUS20
Parfém na pranie Luxury - ANGEL BREATH E-PARFUMANGELBREATH20
Parfém na pranie Luxury - BALI E-PARFUMBALI20
Parfém na pranie Luxury - CARIBE E-PARFUMCARIBE20
Parfém na pranie Luxury - OCEAN E-PARFUMOCEAN20
Parfém na pranie MARSEILLE
od 1,95 €
E-PARFUMMARSEILLE20
Hore
Ďalšie produkty