Staňte sa predajcom parfumov na pranie ESSENTIA

POZNÁMKA: V prípade, že sa Vám nedarí odoslať formulár nižšie alebo od nás nedostanete odpoveď do 48 hodín od odoslania formulára, prosíme, kontaktujte nás na email info@vonavepranie.sk. Je možné, že sme vašu žiadosť nedostali. Ďakujeme.

Chcete zvýšiť svoje príjmy a ponúknuť vašim zákazníkom produkt, ktorý si určite zamilujú a pre ktorý sa k vám budú radi vracať? Pridajte sa k nám a staňte sa predajným miestom parfumov na pranie ESSENTIA. Ak ste podnikateľský subjekt a máte kamennú prevádzku alebo eshop, neváhajte nás kontaktovať. 

Parfumy sa skvele hodia do akejkoľvek prevádzky, ktorú navštevujú prevažne ženy - obchody s drogériou, s oblečením, s bytovými doplnkami, kozmetické a kadernícke štúdiá, ale aj darčekové predajne, kvetinárstva, práčovne, eshopy a pod. 

Stačí len zakúpiť sadu 20-tich parfumov na pranie, ktoré od nás dostanete v špeciálnej cene spolu s testermi a predajným displejom. Samozrejme vám vieme pripraviť ponuku špeciálne na mieru. Podmienkou je byť podnikateľský subjekt s platným IČO a kamennou prevádzkou alebo eshopom.

Prosíme, vyplňte formulár, aby sme sa o Vás dozvedeli viac a my Vám radi poskytneme bližšie informácie.
 

Odoslať žiadosť